Z prawnego pkt widzenia Djoles.pl to wyszukiwarka linków do plików, podobnie jak google czy yahoo. Na portalu każdy uzytkownik, który jest nie zarejestrowany może czuć się anonimowo. Nie mamy prawnego obowiązku zmuszenia użytkownika do rejestracji podania adresu e-mail czy też monitorowania IP, które w obecnej dobie cyfryzacji można łatwo zmieniać i często nie jest stałe. Dbamy również o politykę prywatności zarejestrowanych użytkowników, cały proces opisany jest w dziale: polityka prywatności.

 

 

Świadcząc usługi droga elektroniczną, opierając sie na regulaminie o którym mowa w art. 8 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204) nie odpowiadamy za poczynania użytkowników w obrębie serwisu djoles.pl nie mamy prawnego obowiązku monitorowania treści, które znajdują się na naszych serwerach, chyba że nastąpi wiarygodne zgłoszenie nadużycia.  Pełen regulamin znajduje się pod linkiem: regulamin.

 

 

W przypadku zgłoszenia nadużycia reagujemy bezzwłocznie jednak nie pózniej niz do 48 h spowodowane jest to sposobem zgłoszenia nadużycia, wiarygodnością nadużycia. Jeżeli mamy podstawy sądzić, że nadużycie zostało zgłoszone bezpodstawnie wtedy zastrzegamy sobie możliwość usuniecia wskazanych treści do 31 dni roboczych. Formularz usuwania linków do plików znajduje się pod adresem: zgłoś treści.